Корпоративне навчання

Для ділових людей із щільним робочим графіком курсами іноземних мов Prime Class передбачена така послуга як корпоративне навчання іноземним мовам, тобто, виїзд викладача в офіс компанії або організації.

Наші курси протягом багатьох років займаються корпоративним навчанням іноземним мовам. У різний час корпоративними клієнтами Prime Class були великі українські та західні компанії.

Для клієнтів, що проходять навчання іноземної мови на робочому місці, пропонується загальний курс, а також бізнес, інтенсив, розмовний і спеціальні курси, розроблені на основі побажань і в залежності від сфери професійної діяльності корпоративних клієнтів.

Заняття проводяться за комунікативною методикою, яка розвиває в комплексі всі мовні навички - усну і письмову мову, читання та аудіювання. Мета комунікативного методу - навчити студента думати і говорити іноземною мовою вільно та правильно.

Корпоративне навчання англійській, німецькій, французькій, італійській та іспанській мовах проводяться в офісі Вашої компанії в групах та індивідуально у зручний для Вас час. Навчальна група формується за результатами попереднього безкоштовного тестування. Кількість слухачів у групі обговорюється окремо. Після цього ми пропонуємо програму навчання навчального курсу, яка складається з урахуванням вимог і побажань замовника. У навчанні ми орієнтуємося на спеціфіку і вид діяльності компанії або організації.

У ході навчання Ви навчитеся впевнено використовувати іноземну мову для спілкування на переговорах, зустрічах, у діловому листуванні та в повсякденних ситуаціях.

 Будь ласка, дзвоніть або пишіть. Ми завжди раді співпраці!