Курси іноземних мов

Якщо Ви шукайте курси іноземних мов у Києві в районі Дарницької (Ленініградської) площі на Харківському шосе, то курси іноземних мов Prime Class - Ваш вибір, особливо якщо ви хочете професійно вивчити англійську, німецьку, французьку, італійську та іспанську мови!

В основу діяльності курсів іноземних мов Prime Class покладено уявлення про необхідність якісного, але в той же час не дуже тривалого навчання іноземної мови. За цим принципом побудовані всі навчальні плани. Програми складені з урахуванням побажань тих, кому необхідно іноземну мову для професійної діяльності, для вступу до навчальних закладів, у зв'язку з імміграцією.

Ви хочете добре знати іноземну мову? Це цілком реально!


Ви ніколи не вивчали іноземну мову і хочете почати з «нуля»? А, може, Ви вчили його раніше і хочете вдосконалити і поглибити свої знання? Ви шукаєте викладачів, які можуть дбайливо, терпляче і зі знанням справи навчити іноземної мови ваших дітей?

PRIME CLASS пропонує Вам все це і багато іншого. Наші курси працюють за програми, розробленими кращими мовознавцями світу.


Якщо ви звернетеся до нас, прогрес у засвоєнні іноземної мови вам забезпечений. Наші викладачі англійської, німецької, французької, італійської та іспанської мов володіють великим досвідом роботи у вищій школі, регулярно стажуються за кордоном і спілкуються з носіями мови - і тому зроблять ваше навчання легким, цікавим та ефективним. Ваші розмовні здібності будуть «шліфувати» фахівці-іноземці із США і Великобританії. Вашому вмінню говорити на різні теми ми приділяємо першорядну увагу, починаючи з перших занять. Знання, отримані після курсів іноземних мов Prime Class, зможуть значним чином вплинути на розвиток Вашої кар'єри.

Рівнева система навчання

Кожен рівень навчання іноземної мови триває 5 місяців, що дає Вам можливість пройти за два роки всі рівні складності - від початкового рівня до просунутого.

Ефективні методики викладання

На курсах іноземних мов Prime Class навчання проводиться за сучасною комунікативною методикою. Наші викладачі вчать думати і говорити іноземною мовою вільно і правильно.

Професійні викладачі

Викладачі іноземних мов на курсах Prime Class - це команда досвідчених і кваліфікованих професіоналів, багато з яких навчалися або проходили стажування в країні мови, яка викладається.