Наші клієнти

erste банк
unicredit банк
телеканал 1+1
Реемстма Украина
Финексбанк

Компанія Prime Class здійснює свою діяльність з 1996 року. Спочатку компанія надавала послуги у сфері навчання іноземним мовам. За ці роки нашими клієнтами стали понад 5 тисяч осіб.

 Багато з них повертаються, щоб вивчити другу іноземну мову, тому що комфортні умови навчання та високий результат є ваговим аргументом на користь продовження співпраці.             

 Результат очевидний: одна третина нових слухачів приходить на курси іноземних мов Prime Class за рекомендацією друзів і родичів. Наша мета - максимально повно враховувати Ваші побажання, вчасно відповідати на виникаючі у Вас запити.

 

Серед наших корпоративних клієнтів - «Erste Bank», телеканал «1+1», тютюнова фабрика «Реемстма Украина», «Укрсоцбанк», «Финексбанк» та багато інших.

 З 2006 року компанія надає послуги з перекладу. Бюро перекладів Prime Class пропонує послуги письмового і усного перекладу, будь-якій складності і на різні мови. Штат бюро перекладів складають кваліфіковані перекладачі, які в оптимальні терміни здійснять професійний переклад з російської/української мови на іноземну і з іноземної на російську/українську мову.

Сьогодні клієнтами бюро перекладів Prime Class є банки, юридичні та страхові компанії, компанії великого і середнього бізнесу, державні установи, приватні особи і багато інших.

 

Наші клієнти знають - працювати з нами вигідно і надійно!

Новини

01.09.2018
При оплаті за 3 місяці вартість складе 600 грн на місяць.